Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında Mehmet Şeref KÖSE tarafından kurulan KÖSE MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ilk yıllarında Ayakkabı Yan Sanayi Makineleri ile sektöre katılmıştır. 2000 li yıllara ayakkabı sektörünün gerilemesi ile hedefi her zaman ilerlemek olan şirketimiz Mobilya sektörüne geçiş yapmıştır. Mehmet Şeref KÖSE 35 yıla yakın üretim tecrübesini bu sektöre aktarmıştır.
Firmamız mobilya sektöründe her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden sanayi sektörüne deneyimli kadrosu ile en iyi eserlerini titiz bir şekilde sunmaya devam etmektedir. En yüksek kaliteyi hızlı olarak kazanmanın adresi Köse Makina Sanayi; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini yaşatabilen kuruluş olabilmek için gereken fedakarlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda ilerlemektedir.

Vizyon

KÖSE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. makina üretiminde yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı birinci derecede vizyonunu olarak benimsemiştir.

Misyon

Müşteri istekleri ve değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Köse Makina

Contact Us To Get An Offer.